Najčastejšie otázky

 

1. Ako sa môžem prihlásiť na kurz programovania?

Môžete sa zaregistrovať kliknutím na tlačidlo nižšie. Budete presmerovaní do formulára, kde si môžete vybrať kurz. Na ďalšej stránke si zvolíte online alebo prezenčnú formu výučby a termín kurzu.

Na kurz odporúčame prihlásiť sa čím skôr, aby ste si rezervovali miesto. Do polročných kurzov je možné prihlásiť sa ešte 1 týždeň po spustení kurzu, v prípade, že je voľné miesto / prvé úvodné stretnutie je pre všetkých zdarma.


2. Ako zvoliť správny kurz pre moje dieťa?

Naše kurzy sú rozdelené podľa vekových kategórií. Keďže je v dnešnej dobe ťažké určiť, či má dieťa v 1. ročníku 6, 7 alebo 8 rokov, odporúčame vám orientovať sa podľa veku vášho dieťaťa, nie podľa ročníka. Metodiku kurzov prispôsobujeme všeobecnej zdatnosti a úrovni vedomostí dieťaťa v konkrétnom veku. Ak sa i napriek tomu neviete rozhodnúť, kontaktujte nás na tel. čísle 0948 103 571 alebo emailom na info@codinggiants.sk, radi vám s výberom kurzov pomôžeme. 

Úroveň kurzov, rovnako ako učebný plán so všetkými dôležitými informáciami nájdete v popise každého kurzu.


3. Ako prebieha ONLINE kurz a čo k nemu potrebujem?

Online kurz prebieha rovnako ako prezenčné vyučovanie, na jednej strane obrazovky je prítomný lektor a na druhej žiaci. Na začiatku všetci študenti nazdieľajú svoje obrazovky, aby lektor videl na čom pracujú. Toto nám umožňuje aplikácia Google Meet.

Na vyučovanie žiak potrebuje počítač, mikrofón - v notebooku je už zabudovaný, dobré internetové pripojenie. Je výhodou, ak žiak môže pracovať s dvoma obrazovkami, avšak nie podmienkou. Pred začiatkom kurzu obdržite emailom link na pripojenie spolu s pokynmi, čo si treba na vyučovanie pripraviť (inštalovať, založiť účet, apod.) V prípade, že si neviete s niečím rady alebo máte problém s pripojením, kontaktujte nás na tel. čísle 948 103 571 a my vám pomôžeme.

4. Aká je cena kurzu?

Ceny mesačných kurzov sa pohybujú od 59 eur. Polročné kurzy sú od 239 eur. Presnú cenu nájdete na stránke konkrétneho kurzu. 

 

5. Ako môžem za kurz zaplatiť?

Po uzavretí prihlášok obdržíte email s pokynmi a faktúrou. Platí sa prevodom na účet školy ešte pred začiatkom kurzu. Platbu za polročné kurzy je možné po dohode rozdeliť do 2 splátok. 

 

6. V akých termínoch prebiehajú kurzy?

Všetky termíny nájdete v aktuálnom rozvrhu v hornom menu ROZVRH A REGISTRÁCIA. Termíny mesačných kurzov sa zvyčajne nemenia a začínajú prvý týždeň v mesiaci. V prípade, že vám vyhovuje iný deň, kontaktujte nás. Ak sa vytvorí nová skupina, otvoríme ju v termíne podľa vašich preferencií. 

  

7. Čo, ak hodinu vynechám?

V prípade neprítomnosti na online hodine vám sprístupníme nahrávku a získate aj materiál s prebratým učivom. Náhradný termín, ani vrátenie alikvotnej časti nie je možné. V prípade prezenčného kurzu vám materiály z vymeškanej hodiny zašleme emailom.

Prebraté funkcie lektor vysvetlí chýbajúcemu žiakovi na ďalšej hodine. Náhradný termín je možné absolvovať po dohode so školou len v prípade, že rovnaký kurz prebieha v iný deň.